kastaneda: (Default)
Министр финансов высказалась про РРО и вообще про меры по детенизации экономики, и это настолько феерично, что…

Сьогодні в Україні триває справжня інформаційна кампанія проти кількох кроків, що дозволять швидко та ефективно вивести значну частину економіки України з тіні - перш за все, проти запровадження електронного адміністрування ПДВ, та проти запровадження реєстраторів розрахункових операцій (РРО), що з 1 липня 2015 року має стати обов'язковим для платників податку ІІІ групи єдиного податку, і з 1 січня 2016 року – для платників ІІ групи є обов’язковим.

Запровадження РРО – це питання справедливості. Адже, в той час, як сьогодні частина підприємців працює прозоро, відповідально та чесно платить податки, та тим самим, беруть участь у фінансуванні соціальних видатків, оборонних та інших потреб держави, інша частина підприємців ухиляється від цього.


Весь пост )

Пани Яресько, не надо об «информационных кампаниях». Я пишу в свой ЖЖ о своей жизни и о том, как на мою жизнь повлияет введение РРО. А ещё я был в Европе и видел, как работает европейский малый/средний бизнес.

По европейским меркам чиновников надо четвертовать и сжигать на кострах за одно лишь «выполнение плана по штрафам».
kastaneda: (Default)
Я в прошлом году сам себе определил некоторые критерии пиздеца. Трудно оценивать пиздец, когда он происходит с тобой здесь и сейчас; гораздо легче наблюдать со стороны. Ну, вот как та лягушка, которая варится заживо — в какой момент ей слудет выпрыгнуть из воды? Лягушке не до рассуждений.

Так вот, в декабре прошлого года я «со стороны» думал про июль-2015 и решал, как мне относиться к возможному введению РРО. Я сам для себя определил критерий: я не буду покупать РРО, по крайней мере в контексте обычной работы программистом. Ещё я наметил возможные действия. Если дела обернутся так, что мне надо будет либо покупать ненужный РРО и жить как жил, либо закрывать нахрен ФО-П и идти искать новую работу с чёрным налом, то я из принципа буду закрывать ФО-П. Меня даже жаба не душит отдать $300 (то есть душит, конечно, но от резкой смены легального статуса я потеряю намного больше), меня возмущает кретинизм картины «программист с кассовым аппаратом».

Программист с кассовым аппаратом, пылящимся в офисном сейфе — это лютый, ёбаный пиздец.

Может быть, я изменю своё мнение и сварюсь.
kastaneda: (Default)
Taxer: Кассовые аппараты не нужно применять предпринимателям, которые получают доход в безналичной форме, в том числе и тем, которые занимаются внешнеэкономической деятельностью.

Форум DOU: …можно с уверенностью утверждать, что ФЛП — плательщики единого налога 2 и 3 группы, осуществляющие расчеты исключительно в безналичной форме, не обязаны использовать РРО.

Оптимистично.
А теперь заслушаем начальника транспортного цеха.

Раз: Застосування РРО фізичними особами

Два: Фіскальна служба надала роз’яснення щодо застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Метою змін до Кодексу та Закону №265 є вдосконалення механізму їх застосування та запобігання можливим порушенням з боку суб'єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари (послуги).

Основною зміною є те, що відповідно до пункту 296.10 Кодексу платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО).

У всіх інших випадках платники єдиного податку фізичні особи-підприємці другої і третьої груп зобов'язані застосовувати РРО.

Три: Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу (наданні) товарів (послуг) через мережу Інтернет

Законом України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) визначено правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

ДФС заявляет о своей позиции однозначно, loud and clear: если вы ФО-П третьей группы и продаёте свои услуги через безналичные расчёты, то вам следует использовать РРО.
kastaneda: (Default)
Постанова НБУ №157 від 03 березня 2015 року
Про внесення змін до Положення про організацію готівкового обігу і ведення емісійно-касових операцій у банківській системі в особливий період

V. Особливості організації роботи з готівкового обігу уповноваженими банками та ведення касових операцій підприємствами, організаціями та фізичними особами-підприємцями в особливий період

7. Уповноважені банки видають підприємствам, організаціям та фізичним особам-підприємцям готівку для забезпечення потреб, що виникають у процесі їх функціонування та не суперечать законодавству України.

8. Для видачі готівки підприємствам, організаціям та фізичним особам-підприємцям уповноважені банки за потреби мають право перевіряти їх відповідні документи, що обґрунтовують згідно із законодавством України необхідність одержання готівки.

9. Підприємства, організації, фізичні особи-підприємці, які відкрили поточні рахунки в уповноважених банках і зберігають на цих рахунках свої кошти на договірних засадах, здійснюють розрахунки за своїми зобов’язаннями між собою виключно в безготівковій формі (крім розрахунків з бюджетом та цільовими фондами, які можуть здійснюватися готівкою за рахунок коштів, одержаних в банку або з виручки) у порядку, установленому нормативно-правовими актами Національного банку, а з населенням – як у безготівковій, так і в готівковій формах.

* * *

«Особливий період — це період, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації, або з моменту введення воєнного стану, або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій». [^]


* * *

Что это, блядь, такое?!

(no subject)

Tuesday, March 10th, 2015 03:57
kastaneda: (Default)
Glacier Technology Solutions LLC шукає чоловіків українського та/чи російського походження для участі в навчаннях глибокого занурення з морськими піхотинцями США. Як пояснив «Голосу Америки» представник компанії Денис Михайленко, деталей навчання вони не знають, але їх мета – змоделювати ситуацію, в якій американські морські піхотинці діють в середовищі українців та росіян, отримати певні мовні та культурні навички. Всього вони набирають 40 чоловіків у віці 18-65 років, які будуть, по суті, грати самих себе за 19 доларів за годину. [^]

<irony> Зачем им столько Senior Software Engineer'ов? </irony>

WAT?

Wednesday, February 11th, 2015 16:38
kastaneda: (Default)
Работники военкоматов совместно с ГАИ вручают повестки водителям на дорогах Львова

Во Львове повестки вручали прямо на дороге. При въезде в город вместе с работниками ГАИ дежурили работники комиссариатов, говорится в сюжете ТСН. Гаишники останавливали авто, а комиссары проверяли по документам, значится ли водитель в списках мобилизованных. И сразу выписывали повестку.

Так нельзя.

(no subject)

Friday, January 2nd, 2015 06:05
kastaneda: (Default)
Кабінету Міністрів України до 1 березня 2015 року розробити та подати на розгляд Верховної Ради України законодавчі пропозиції щодо формування «нульової» бази оподаткування для здійснення у подальшому контролю за доходами і витратами громадян, яка передбачатиме обов’язкове одноразове декларування фізичними особами своїх активів (матеріальних, нематеріальних, грошових) з наданням таким фізичним особам — декларантам державних гарантій щодо звільнення від оподаткування задекларованих активів, звільнення від відповідальності за несплату податків із задекларованих активів під час їх одержання (набуття у власність) та відсутності вимог до обов’язкового розміщення задекларованих грошових коштів на банківських рахунках, а також запровадження непрямих методів контролю за відповідністю доходів і витрат фізичних осіб, передбачивши на рівні закону конкретні механізми та порядок здійснення непрямих методів контролю.

Голос України
kastaneda: (Default)
Порошенко подтвердил планы по закупке угля у ДНР и ЛНР

«Мы действительно будем покупать у государственных предприятий, в том числе и у тех, которые добывают уголь на временно оккупированной территории, с контролем того, что эти деньги будут использоваться исключительно на заработную плату шахтерам — украинским гражданам».

Яценюк объяснил механизм закупки угля с оккупированных территорий

«Какое одно из вероятных решений? Исключительно государственные шахты перерегистрируются в Киеве, исключительно в государственных банках, оплата за уголь — исключительно по факту поставки угля».

«Я бы очень хотел, чтобы мы обходились углем только с шахт, которые подконтрольны Украине. Но уголь марки «А» и «Т» добывается исключительно в том угольном бассейне и на тех шахтах, в том числе государственных, которые под контролем российских бандитов», — заявил Яценюк.

Камрады, а вот это — гораздо серьёзнее, чем все изменения в налоговом кодексе. Я ни на йоту не верю в «контроль» над тем, что деньги пойдут «исключительно на заработную плату»; на оккупированных территориях нет и не не может быть никакого контроля. Я не верю, что Яценюк не знает о том, что больше всего антрацита добывает Китай и что его можно привезти, например, из ЮАР.

Порошенко и Яценюк собрались финансировать донецких террористов за счёт нашего государства.
kastaneda: (Default)
У меня добрались руки до принятого вчера ночью законопроекта №1578 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України» — проверить, что там таки нету «нулевого декларирования», как писал кто-то из журналистов. Блядь. Блядь. Оно есть. Пиздец. Ёбаный нахуй пиздец.

Нулевое декларирование вошло (через банки, штрафы 3% за досрочное снятие).
Амнистия коррупционерам вошла.

Плательщики единого налога второй и третьей группы, кроме торгующих на рынках, (?!) будут обязаны использовать кассовые аппараты с 1 июля. Да-да, программисты блядь тоже!

Цитаты )

Простите, я пока не понял ещё что с этим всем делать. Я переварю это сперва.
kastaneda: (Default)
У меня много вопросов к нашему правительству, но в целом хочу сказать вот что: они кое-как справляются. Могло быть намного хуже. Если правительство ещё и сделает что-то с ментами, с судьями и с таможней, то это будет хорошо.

И ещё: наша Верховна Рада — это таки парламент.

Филатов и Тимчук спорят через фейсбук, последовательно выдвигая свои тезисы и опровергая тезисы оппонента. Полемизируют. Народ, если вы не поняли — это и есть настоящая политика. А не те «шу-шу» в кулуарах.
http://alex-khavr.livejournal.com/651474.html

Это не гарантирует автоматически принятие только разумных и правильных законов, но даёт хоть какие-то основания надеяться на перемены к лучшему. Сравните с тем, что у нас было в Раде год назад. Сравните с российским «взбесившимся принтером».

Слава Ктулху, сегодня Рада послала к чёрту «налоговую амнистию» с «нулевой декларацией» (если журналисты не врут).
kastaneda: (Default)
Слушайте, а что, у россиян в этом году кремлёвских курантов не будет?
http://www.ntv.ru/novosti/1279278/

Охуеть вообще. Это как без новый год оливье и без шампанского, что ли.
kastaneda: (Default)
Меня в феврале после побега Януковича (но до нападения России) больше всего беспокоили блок-посты на дорогах. Логика тут очень простая: если поставить дюжину блок-постов с честными патриотами, то обязательно откуда-то выползет тринадцатый блокпост с титушками. Да и те двенадцать, которые были сперва «хорошими», через некоторое время мутируют в нечто крайне сомнительное (как Майдан зимний превратился в алкосотню к лету).

Дороги — это очень важная штука. Это нечто большее, чем перемещающиеся (сейчас) из точки А в точку Б люди и грузы. Это также те люди и те грузы, которые никуда не едут прямо сейчас, но собираются когда-то это сделать или даже просто рассматривают такую возможность. Опасен даже намёк на то, что свободное движение по дорогам может прекратиться.

Поэтому меня очень беспокоят новости о том, что кое-кто устраивает на дорогах беспредел. Беспредел — это плохо. Морали не будет.

Upd.: http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/28/7053591/ — хоть как-то, но ситуация «разруливается».
kastaneda: (Default)
З 28 грудня українські та російські військові мають намір спільно патрулювати підконтрольні терористам території Донецької та Луганської областей.

Read more... )
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/20/7052742/

БЛЯДЬ ЧТО?! Какое совместное патрулирвание, да ещё с российскими военными? Что вообще за хуйня происходит?

Upd.: http://www.osce.org/ukraine-smm/132776 — похоже, это не выдумка журналистов. Пиздец.

Upd.#2: Пришёл Турчинов и всё опроверг. Ещё бы этого генерала кто поставил на место.
kastaneda: (Default)
Расскажу о чём-то простом и понятном — о курсе бакса.

Read more... )
kastaneda: (Default)
Greenpeace во время какой-то очередной своей дебильной акции испортил один из древних рисунков в пустыне Наска.

Read more... )
kastaneda: (Default)
Продолжаются исследования чудовища, порождённого сном разума Кабмина. (То есть той новости, о которой был предыдущий пост). Вот, смотрите, какая красота нашлась:

3. Декларування готівкових коштів.

У разі коли декларуються кошти у вигляді готівки, у сумі понад 200 тисяч гривень, такі кошти з метою їх декларування повинні бути внесені на рахунки банківських установ в Україні до дня подання разової декларації, крім коштів, які перебувають на рахунках банківських установ за межами України, та повинні зберігатися на цих рахунках до кінця терміну проведення разового декларування.

На зазначені кошти не поширюються обмеження щодо граничних розмірів зняття коштів з банківських рахунків.

То есть, если у кого-то из вас есть заначка суммой в примерно $12 тысяч или больше (чего я вам всем, конечно же, от души желаю) — то вы повинні будете отнести эти деньги в банк, причём не в банковскую сейфовую ячейку, а именно положить на счёт.

Наличность сверх этих двенадцати сраных килобаксов становится незаконной. Только банк, только счёт, только безнал. Напоминаю, за 2014 год (который ещё не закончился) у нас лопнуло 32 (тридцать два) банка. И кстати, отдельно напоминаю, что суммы сверх 200 тыщ грн у нас не покрываются гарантиями ФГВФЛ.

Да что это за громадная сумма такая — двенадцать килобаксов? Десятилетний Лансер или четверть треть однушки на Борщаге? Такая сумма может показаться невероятно большой только тем бедолагам, у кого даже на Мивину нет денег. Я подозреваю, что в Киеве полно обычных людей (не олигархов, не чиновников и не мажоров), копящих деньги на машину среднего класса или квартиру в спальном районе и накопивших суммы побольше этих чёртовых $12K.

Если кто не в курсе: в этом году очень, очень многие люди столкнулись с затруднениями и даже с невозможностью забрать свои депозиты (особенно валютные), с идиотскими лимитами (экв. 15000 грн/сутки на снятие (не досрочное!) своих денег с валютного депозита). А теперь господин премьер-министр хочет принять закон, который заставит людей нести в банки свои сбережения, с трудом выцарапанные оттуда раньше?

Зато для чиновников-депутатов-олигархов с ихними Майбахами ценой в сотни тысяч баксов, с участками в Новых Петровцах ценой в миллионы долларов, с яхтами и с веротолётами… для них дальше по тексту есть следующая статья:

4. Державні гарантії суб’єктам одноразового декларування.

Суб’єкту одноразового декларування, який подав згідно з цим підрозділом відповідну разову декларацію, держава гарантує, що проти нього не порушуватиметься кримінальна справа, не розпочинатиметься провадження у справі про адміністративне правопорушення з підстав порушення податкового чи іншого законодавства у зв’язку з одержанням задекларованих об’єктів декларування.

Камрады, это пиздец. Они нихуя не поняли.

September 2017

M T W T F S S
    123
45 678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Syndicate

RSS Atom